DirectChat

Araçlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 19 MB
  • Version 1.4.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Unique Gem Visions
İş hayatı olan bir kişinin mobil cihazlarının velinimetlerinden yararlanmaması gibi bir durum söz konusu olmamalı diye düşünüyorum.

İş hayatı olan bir kişinin mobil cihazlarının velinimetlerinden yararlanmaması gibi bir durum söz konusu olmamalı diye düşünüyorum.

DirectChat mobil uygulaması tam da bu aşamada yani koşturmaca içerisindeki iş hayatınızın içerisinde sizlere kolaylık sağlayabilecek muhteşem bir uygulama. Yani şöyle ki görüntü kirliliği ve karmaşıklık sizi iş hayatınızda her zaman geri itecektir. Hem zaman kaybı hem de daha fazla iş yükünüz olacaktır. Bu durumda da mobil cihazlarınıza yardımcı uygulamalar yükleyerek bu durumlara çözüm bulmanız mümkün kılınıyor. 

DirectChat uygulamasını Android mobil cihazınıza ücretsiz indirerek başlayabilirsiniz. Uygulamamız bir çok mesajlaşma ağını kendi çatısı altında toplayarak hepsinin tek bir noktadan çözülmesi için sizlere yardımcı oluyor. Mobil cihazınızda bulunan diğer mesajlaşma uygulamalarını DirectChat uygulamasına entegre ederek tüm mesajlarınızı uygulama üzerinden görmeniz mümkündür. Böylelikle mesaj yığınından da kurtulmuş ve toplu bir halde mesajlarınızı görme imkanına sahip olabilirsiniz. Sizde günlük yoğunluğunuz içerisinde kendinize kolaylık sağlayın. 

Daha Fazla Göster
DirectChat indir